Symulator Przeciążeń Lotniczych Żyroskop Atrakcja na imprezy

Dodane: Środa, 25 Marzec, 2020  08:30
  • Kategoria: Usługi / Usługi rekreacyjne i turystyczne
  • Cena: 1 850 zł

Opis oferty:

Oferujemy wynajem atrakcji i symulatorów na imprezy. Obsługujemy teren całej Polski. Dostarczamy najlepszą rozrywkę dla dzieci i dorosłych. Zapraszamy do współpracy.

Żyroskop bądź Trenażer Lotniczy to urządzenie wykorzystywane przez wojsko do ćwiczeń oddziałów specjalnych, pilotów, kosmonautów oraz żołnierzy w desancie. Oferowany model to cywilna wersja wojskowego trenażera lotniczego, symuluje warunki panujące w samolotach wojskowych, samolotach sportowych czy w czasie skoków na spadochronie dostarczając użytkownikom wrażeń, zapewniając bezpieczną rozrywkę do przeciążeń o sile 3G. Trenażery zastępują drogi sprzęt i obniżają znacznie koszt szkolenia. W przypadku oferowanej wersji cywilnej głównym elementem jest rozrywka, symulator wywołuje przeciążenia większe niż w wyścigach rajdowych i samochodowych.

Miejsce: 5 x 3 m

Zasilanie: 230 V

Żyroskop lotniczy to symulator przeznaczony dla jednej osoby. Polski event posiada żyroskop z elektrycznym wspomaganiem napędu. Żyroskop jest symulatorem używanym przez wojsko do szkolenia pilotów samolotów myśliwskich. Mobilność sprzętu pozwala prowadzić symulację w dowolnym miejscu w Polsce. Przeciążenia osiągane na symulatorze lotniczym nazywanym potocznie żyroskop są zbliżone do przeciążeń osiąganych podczas lotu samolotem F16. Symulator może być wykorzystany w pomieszczeniu lub na zewnątrz budynku. Żyroskop jest obsługiwany przez instruktora i posiada ważne certyfikaty bezpieczeństwa. Symulator przeciążeń to doskonała atrakcja na imprezy i eventy. Gromadzi wokół siebie wielu widzów oglądających mimikę i zachowanie aktualnie kręcącego się uczestnika. Żyroskop lotniczy doskonale uświetni każdą imprezę i pozwoli sprawdzić odporność na przeciążenia wśród najodważniejszych uczestników. Najczęściej żyroskop zamawiany jest na pikniki rodzinne, imprezy firmowe i imprezy plenerowe.

Więcej dowiesz się na polskievent.pl
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Oświęcim
Mateusz
Na Lento.pl od 30 paź 2019
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń