Ścianka wspinaczkowa mobilna wspinaczka atrakcja na imprezy

Dodane: Środa, 25 Marzec, 2020  08:30
  • Kategoria: Usługi / Usługi rekreacyjne i turystyczne
  • Cena: 1 650 zł

Opis oferty:

Oferujemy atrakcje na imprezy w całej Polsce. Dostarczamy nowoczesne symulatory i urządzenia by uświetnić wydarzenie. Zapraszamy do współpracy.

Ścianka wspinaczkowa

Ścianka o wysokości 8 metrów stanowi wyzwanie nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Dmuchana ścianka posiada dwa stanowiska przez co przepustowość atrakcji została zwiększona o 100%. Ścianka wspinaczkowa posiada niezbędne certyfikaty, jest zabezpieczona i zakotwiona do podłoża gwarantując maksimum bezpieczeństwa dla uczestników. Na wyposażeniu atrakcji znajdują się liny, karabinki uprzęże i kaski. Ścianka obsługiwana jest przez instruktorów posiadających specjalne uprawnienia wysokościowe.

Miejsce: 6 x 6 m

Zasilanie: 230 V

Ścianka wspinaczkowa umożliwia trening wejścia na stromą górę w bezpiecznych warunkach. Instruktorzy najczęściej organizują ćwiczenia i trening dla uczestników. Dla doświadczonych wspinaczy możliwe jest zorganizowanie zawodów, w których mierzy się czas wejścia na sam szczyt. Ścianka wspinaczkowa ze względu na są wysokość jest widoczna z każdego miejsca na imprezie i przyciąga dużą widownie. Sport wśród ludzi jest coraz bardziej popularny dlatego chętnych do wspinania na imprezach nie brakuje. Ścianka jest mobilna i może być wykorzystywana w dowolnym miejscu. Warunkiem bezpieczeństwa jest równa powierzchnia najlepiej trawiasta która pozwoli na bezpieczne zakotwiczenie ścianki. Ścianka posiada niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i okresowe badania techniczne. Wykorzystywana jest na imprezach plenerowych, tematycznych, sportowych i wielu innych. Emocje i adrenalina gwarantowane - zamów ściankę już dziś.

Więcej dowiesz się na polskievent.pl
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Oświęcim
Mateusz
Na Lento.pl od 30 paź 2019
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń