Pracownik Ochrony - Ostrów Mazowiecki

Odświeżone: Środa, 28 Luty, 2024  11:27

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Ochrona
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Orzeczenie o niepełnosprawności
  • Pracodawca: Probet

Opis oferty pracy

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem i poszerzaniem działań w strefie sprzedaży usług poszukujemy osób chcących podjąć pracę w charakterze Pracownik Ochrony

Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecki

Obowiązki:
-Raportowanie przebiegu służby
-Kontrola systemu alarmowego
-Patrolowanie obiektu
-Ewidencja pojazdów i osób pieszych

Wymagania:
-Dyspozycyjność PN-Ndz. 8-20, 20-8 lub 8:00-8:00
-Orzeczenie o niepełnosprawności-warunek konieczny
-Niekaralność

Oferujemy
-Praca w oparciu o umowę o pracę
-Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia
-Możliwość dofinansowania do leków oraz ryczałtu na paliwo do celów pozasłużbowych
-Wyposażenie w odzież roboczą

Wykonanie połączenia telefonicznego na podany w ogłoszeniu numer telefonu i rozmowa z pracownikiem Działu HR jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych, w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

INFORMACJA RODO

Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r (RODO), informujemy, iż Współadministratorem Pani/Pana danych osobowych będą Spółki:

1. Probet Pro sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie przy ul. Limanowskiego 9/2 tel.32/705-08-01;ProbetGroup S.A., Probet sp. z o.o., Probet Usługi sp. z o.o., Raffen sp. z o.o. z siedzibą w: Chorzowie przy ul. Limanowskiego 9/1tel. 32/705-08-01

2. Współadministratorzy powołali Inspektora Ochrony Danych . W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z przetwarzaniem Pana/Pani danych osobowych proszę się z nim skontaktować : tel. 571 - pokaż numer telefonu - , adres mail. ido[]probet.info.pl

3. Pani/Pana dane będą przetwarzane wyłącznie w celach związanych z pozyskaniem kandydata na pracownika i umówieniem go na spotkanie z przedstawicielami Współadministratora lub Zleceniodawcy, z którym Współadministratorzy podpisali stosowne zlecenie( art. 6 ust.1 lit. b RODO )

4. Współadministratorzy będą przetwarzali Pani/Pana dane osobowe, także w kolejnych procesach rekrutacyjnych pracowników, jeżeli wyrazi Pani/Pan na to zgodę ( art.6 ust. 1 lit. a RODO ),

5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 m-cy lub niezwłocznie zniszczone po otrzymaniu informacji o zatrudnieniu u Zleceniodawcy. Dobrowolnie wyrażoną zgodę można zawsze cofnąć.

6. Dane osobowe nie będą transferowane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

7. Przysługuje Pani/Panuprawo:

a) dostępu do treści danych oraz ich poprawiania, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem jeżeli przetwarzanie danych zwykłych ( art. 6 ust. 1 lit.a RODO ) lub szczególnej kategorii ( art. 9 ust. 2 lit. a RODO )

b) wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych

c) podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w procesie rekrutacji

d) Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

UWAGA

Osoby które wysyłają swoje CV jak również te , które są zainteresowane udziałem w kolejnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji”.Kandydaci, którzy przesłali swoje CV bez powyższej klauzuli nie będą mogli brać udziału rekrutacji.

Aplikacji, formularz CV nie zwracamy. Informujemy, iż osobiście kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Warszawa w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Ochrona

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Probet Usługi Sp. z o. o.
Konto firmowe
Na Lento.pl od 17 sie 2020
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków