Praca Niemcy! Stolarz/ Allrounder

Odświeżone: Wtorek, 23 Kwiecień, 2024  10:03

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Praca za granicą
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Płaca brutto min.:12000 zł
  • Płaca brutto max.:16000 zł
  • Wynagrodzenie:miesięcznie
  • Pracodawca: Tempuskontor GmbH

Opis oferty pracy

OPIS
Kim jesteśmy

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy „Dla tych, którzy chcą więcej“. Chcemy dać więcej – więcej elastyczności, więcej zasobów ludzkich, więcej zadowolenia oraz więcej możliwości planowania. To dzięki naszej fundamentalnej wiedzy zawodowej oraz dogłębnej znajomości branży udało nam się znaleźć idealną kombinację dla każdej ze stron – zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika.

Oferujemy

• niemiecką umowę na czas nieokreślony z przyszłościowym pracodawcą

• pewne i atrakcyjne wynagrodzenie według umów taryfowych BAP oraz świadczenia dodatkowe, jak np. pracownicze programy emerytalne

• W zależnosci od znajomości języka niemieckiego:

16,00€ (A2) – 18,00€ (B1-B2) brutto + 20 € diety na wyżywienie oraz 20 € diety na nocleg za każdy produktywnie przepracowany dzień

• nadgodziny wypłacamy w formie dodatkowych dni wolnych od pracy lub wraz z wynagrodzeniem

• dodatki urlopowe i świąteczne zgodnie z umową taryfową

• przyjazną, profesionalną i polskojęzyczną opiekę ze strony naszych pracowników

• zwrot kosztów podróży za przyjazd oraz kosztów za odzież roboczą

premia za polecenie w wysokości 200€

Miejsce pracy: w pobliżu Bayreuth/ Bad Dürrheim / Regensburg/ Bamberg

Twoje obowiązki

Jako Stolarz:

prace stolarskie przy kamperach/jachtach

montaż mebli

obróbka drewna, cięcie drewna materiałoznawstwo piłowanie, cięcie, klejenie obsługa prasy

Jako Allrounder:

Praca przy produkcji samochodow i przyczep kempingowych Np. wycinanie okien i drzwi

Umiejętność wykonywania prac ślusarskich

Obsługa maszyn - obsługa/wywoływanie programu

Sprawdzanie wyprodukowanych części

Kontrole wyrywkowe podczas produkcji

Rozwiązywanie problemów

Czas pracy: Zmiana poranna: 06:00 – 15:00

Nasze wymagania

sprawność manualna

kilkuletnie doświadczenie zawodowe( jeśli to możliwe w budowie łodzi i jachtów) badz doswiadczenie zawodowe w pracach jako: Monter/ ślusarz/ posadzkarz i/lub mechanik

Dodatkowo:

• posiadasz prawo jazdy i samochód na dojazd do pracy

• posiadasz podstawowe znajomości języka niemieckiego (min. A2)

Jako nowoczesna firma, charakteryzująca się płaskimi hierarchiami oraz swobodą działania i projektowania, oferujemy Tobie możliwość do pełnego rozwinięcia swoich umiejętności. Wykorzystaj tą szansę i znajdź z Tempuskontor pracodawcę, który Cię doceni!

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Nie czekaj zbyt długo! Wyślij nam swoje CV!

Czekamy na Ciebie!

Kontakt:
przez formularz Lento.pl / www.tempuskontor.de/ tel. +49 160 618 0735
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Oświęcim w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Praca za granicą

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Tempuskontor GmbH
Konto firmowe
Na Lento.pl od 10 paź 2023
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków