Płytki, Imitacja Kamienia - Kamień Dekoracyjny Wewnętrzny

Dodane: Wtorek, 16 Październik, 2018  09:07
  • Cena: 30 zł
  • Kategoria: Dom i ogród / Budowa i akcesoria / Materiały budowlane
  • Stan: Nowe

Opis oferty:

Na naszej stronie internetowej znajduje się szeroka OFERTA na Płytki Dekoracyjne, kamienie Ozdobne, Panele Ścienne 3D, na którą serdecznie Zapraszamy:

www.rokmar.wix.com/kamien

Zmiana wizerunku naszego mieszkania czy domu nie musi koniecznie odbywać się z wykorzystaniem naturalnego kamienia. Jest on nawet niepożądany w niektórych wypadkach, ze względu na słabą wytrzymałość i trudna obróbkę. Dlatego też coraz częściej sięgamy po płytki ozdobne z gipsu, betonu lun konglomeratu. Cóż to takiego jest? To imitacja kamienia naturalnego, często tak doskonale zrobiona, że nie sposób odróżnić jej od pierwowzoru.

Chociaż różnice są i owszem w cenie i jakości. Zdarza się, że sztuczny kamień jest wykonany w takiej technologii, że jego właściwości fizyczne przewyższają właściwości kamienia naturalnego. Przy czym jego cena jest znacznie niższa niż kamienia naturalnego, a montaż zdecydowanie łatwiejszy. Płytki dekoracyjne są ciekawą i atrakcyjną alternatywą dla kamienia prawdziwego.

1.) KAMIEŃ FALAX idealnie pasuje do nowoczesnych pomieszczeń, jak również saun i łazienek. Niespotykana lekkość formy płytek FALAX sprawia, że wykonane z nich reprezentacyjne części frontalne elewacji budynku wspaniale prezentują się i świetnie komponują z każdym otoczeniem.

2.) Kamień Dekoracyjny IMPERIUM odzwierciedla naturalną różnorodność ponadczasowego materiału budowlanego, jakim jest kamień naturalny. Kamień dekoracyjny z kolekcji "MROŹNA PÓŁNOC" zawiera w sobie odwołanie do stromych urwisk Uralu, gór wulkanicznych, pustyń, a także całej metafizyki tych niezwykłych gór. Wyrazista struktura kamienia dekoracyjnego IMPERIUM, pełna naturalnej surowości, przywodzi na myśl trudny klimat mroźnych lasów iglastych tajgi oraz bezkresnych obszarów górskich tundry. Umiejętne połączenie dominujących brązów z akcentami wulkanicznej szarości sprawia, że kamień dekoracyjny IMPERIUM idealnie wpisze się w różnorodne aranżacje zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
Okładzina kamienna, dzięki sugestywnej linii, doskonale sprawdzi się we wnętrzach modernistycznych, podkreślając wszystkie walory koncepcji aranżacyjnej. Kamień IMPERIUM jest rekomendowany do niewielkich przestrzeni, pozbawionych energii, szczególnie balkonów oraz pokojów dziecięcych.

Głęboko rzeźbione, lekkie, wytrzymałe na wilgoć, mróz i uszkodzenia płytki IMPERIUM zachwycą każdego precyzją ręcznego wykonania jak i brakiem widocznych krawędzi na wykończonej nimi powierzchni.

CEMENT BIAŁY SPECJALISTYCZNY:

- AALBORG WHITE

AALBORG WHITE cement - jest szybkotwardniejącym cementem portlandzkim białym, o wysokiej wczesnej /2 dni/ i standardowej /28 dni/ wytrzymałości, produkowanym z wyjątkowo czystego kamienia wapiennego (kredy) i drobnoziarnistego piasku.

Biały kolor, wyjątkowa stabilność, niska zawartość alkaliów i wysoka odporność na siarczany – te właściwości sprawiają, że AALBORG WHITE jest cementem o unikalnej jakości.

Większość międzynarodowych norm cementowych klasyfikuje AALBORG WHITE jako cement niskoalkaliczny, odporny na działanie siarczanów.

Zastosowanie:

Zastosowanie cementu AALBORG WHITE przy wytwarzaniu produktu betonowego lub suchej mieszanki, daje możliwość uzyskania dowolnego koloru spośród całej palety barw. Poniżej podajemy informację o podstawowych składnikach mieszanek.

Biały produkt betonowy uzyskuje się mieszając cement AALBORG WHITE z czystym, jasnym piaskiem i białymi kruszywami, takimi jak: granit, biały marmur lub kruszony, wypalany krzemień.
Jasno szary produkt betonowy uzyskuje się mieszając cement AALBORG WHITE ze zwykłymi kruszywami lub szarym cementem portlandzkim.
Kolorowy produkt betonowy uzyskuje się mieszając cement AALBORG WHITE z pigmentami.

Cement AALBORG WHITE jest stosowany do produkcji białych lub kolorowych suchych mieszanek, takich jak: tynki, kleje i zaprawy do spoinowania. Dzięki zastosowaniu cementu AALBORG WHITE w produkcji suchych zapraw otrzymujemy produkty o stabilnej i wysokiej jakości, które zapewniają niepowtarzalny efekt wizualny.

W miarę zapotrzebowania projektujemy nowe wzory i wprowadzam je do sprzedaży. Wykonujemy również zlecenia na indywidualne zamówienia klienta.

Jako PRODUCENT posiadający wieloletnie doświadczenie oraz wyspecjalizowana kadra pracownicza pozwala nam na to, że możemy Państwu zaproponować Najlepszy Produkt na rynku w Najlepszej Cenie wykonany TYLKO z Najlepszej Jakości Surowców !

Prowadzimy Sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Gwarantujemy Produkty najwyższej jakości oraz krótkie terminy realizacji nawet największych zamówień!

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014 ROK-MAR Kamień Dekoracyjny®.
Proudly created with .com
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Oświęcim
Leszek
Na Lento.pl od 09 paź 2015
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie